Nejnovější recenze ze sekce VoIP telefony

Ověřený zákazník OnlySoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. prosince 2010

Zakoupeno v OnlySoft.cz

• Přehledné a jednoduché ovládání, možnost vkládání kontaktů do tel. seznamu.
  • Zatím jsme na žádné nenarazili.

Uvažovali jsme o úplně levném telefonu, ale nakonec jsme rádi, že jsme trochu připlatili. Jsme s ním velmi spokojeni. Hlavně teda s funkcí telefonního seznamu. I tak za tu cenu super telefon.

{{Temporary name ID '4036163'}} Cisco SPA921

{{Temporary name ID '4036163'}} Cisco SPA921

Ověřený zákazník MADER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. prosince 2010

Zakoupeno v MADER.cz

• Cena přehlednost možnost jednoduché instalace pomocí provisoringu u 802
  • Anglické menu pro neangličtináře.

Velmi dobrý a hlavně funkční telefon za dobrou cenu

Ověřený zákazník Elektrosvet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. prosince 2010

Zakoupeno v Elektrosvet.cz

• funkce

vyborny bezdratovy voip telefon

Ověřený zákazník CZpočítač.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. listopadu 2010

Zakoupeno v CZpočítač.cz

Velmi dobrý VoIP telefon. Snadno se nastaví i bez počítače.

Siemens GIGASET C475

Siemens GIGASET C475

Ověřený zákazník Asus.cd Ověřený zákazník

Přidáno: 4. listopadu 2010

Zakoupeno v Asus.cd

Zatím mám přístroj jen krátce a nemohu proto zveřejnit zkušenosti, které by vyplynuly z běžného užívání. Stále se vyskytující problém (i u jiných výrobků z oblasti elektroniky) je fakt, že přiložený uživatelský manuál je nepřehledný a ne příliš srozumitelný, což patrně vyplývá z faktu, že překlady dělají lidé, kteří sice ovládají jazyk, ze kterého se překládá, ale technická problematika je jim cizí.

{{Temporary name ID '1494330'}} Cisco CP-7942

{{Temporary name ID '1494330'}} Cisco CP-7942

Přidáno: 24. října 2010

• vybalení, sestavení a zapojení otázkou tří minut
  • kabely se dají zacvaknout pod stojánek aby nepřekážely na stole
  • stojánek je součástí telefonu a lze jej snadno vyklopit stlačením tlačítka na boku přístroje
  • stojánek je dostečně masivní, takže zajišťuje dokonalou stabilitu proti převrhnutí
  • velký displej s dobře kontrastním textem a dostatečnou velikostí písmen
  • intuitivní logické ovládání které se dá rychle naučit
  • tlačítka na boční straně displeje pro snadné přidržení a přepojování hovoru
  • velké modré navagační tlačítko usnadňuje přístup k nejčastěji používaným nabídkám menu
  • červená led na sluchátku opticky indikuje příchozí hovory - dobré pro hluché
  • kroucený kabel ke sluchátku je kvalitní, nemá tendenci se "knutlovat"
  • je průchozí pro síťové připojení, čímž ušetří jednu zásuvku
  • pomocný port "AUX"
  • samolepka s popisem funkcí tlačítek jen v angličtině

Střední model telefonu který se stane ozdobou vašeho pracovního stolu. Vypadá fakt dobře. Je velmi podobný vyššímu modelu 7962 a pokud nemáte speciální nároky na rozšíření o sekretářskou soupravu, pak plně vyhoví. Má dobrý zvuk hovoru, nešumí. Vzhledem k ceně působí dojmem mnohem dražšího přístroje. Dobře se s ním manipuluje.

{{Temporary name ID '1196575'}} Cisco CP-7911

{{Temporary name ID '1196575'}} Cisco CP-7911

Přidáno: 24. října 2010

• jednoduché sestavení a zapojení
  • funguje současně jako switch pro propojení PC
  • lze připojit do stejné zásuvky jako PC
  • pěkný střídmý design
  • optická signalizace vyzvánění pro neslyšící
  • díky vysokému stojánku na stole trochu nestabilní, dá se převrhnout
  • mohl by mít větší displej
  • zobrazenuje jen poslední zmeškaný hovor, ostatní se zobrazí až po přechodu do podnabídky
  • výběr pouze z 8 tónů zvonění

Základní model telefonu který plně pokryje běžné potřeby na telefonování. Umí i přepojovat hovory a stahovat si je zpět. Displej je dobře čitelný a kontrastní, ale písmena jsou dost malá a pro lidi co špatně vidí to může být trochu problém. Funkce se volí tlačítky podle nabídek menu na displeji, podobný princip jako u mobilu. Pro pokročilejší funkce a vyšší uživatelský komfort volit spíše model 7942.

Přidáno: 9. září 2010

• Jednoduchý, povedený design, možnost zaregistrovat 2 čísla zároveň, integrovaný bridge nebo router s NAT, podle toho, jak se nastaví, dobrý hlasitý odposlech.
  • Po výpadku konektivity k internetu (nebo ústředny) se v některých případech odmítne znovu registrovat a musí se restartovat. Během hovoru nejde listovat v telefonním seznamu. Telefonní seznam zobrazuje jen prvních 8 znaků ze jména a nejde to nijak posunout. Podporuje málo kodeků, chybí mi zejména iLbc.

Používáme jich ve firmě asi 10ks a až na uvedený problém s registrací jsou celkem dobré. Žádný firmware to bohužel zatím neopravil, ale výhodou je, že výrobce vydává firmware často a většinou jsou změny k lepšímu :-)

Přidáno: 9. září 2010

RapidShare mi vymazal původní link na upgrade. Tak tady je pro zájemce nový link: http://rs106.rapidshare.com...
Ukázalo se, že upgrade na verzi 2.2.17 má nějakou chybičku (myslím, že neaktualizuje čas z časového serveru), takže asi nejpoužitelnější je právě verze 2.2.6

Přidáno: 12. srpna 2010

pěkný

GrandStream BudgeTone-200

GrandStream BudgeTone-200

Ověřený zákazník itek.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. července 2010

(naposledy upraveno 11. července 2010)

Zakoupeno v itek.cz

Zaujal mně v nabídce,ale nemohu o telefonu nic špatného říci,protože ho ještě nemám zapojený.

{{Temporary name ID '4036162'}} Cisco SPA901

• pouze 8 pamětí na rychlou volbu telefonního čísla

Ověřený zákazník PCport Ověřený zákazník

Přidáno: 8. března 2010

Zakoupeno v PCport

• cena, design, funkce, obsluha
  • nedostatečná dokumentace pro instalaci

Uvedený výrobek bych doppročil všem zájemcům o VoIP.

Ověřený zákazník Elektrosvet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. února 2010

Zakoupeno v Elektrosvet.cz

• vzhled
  • podsvícený displej
  • identifikace volajícího
  • příjemné vyzváněcí melodie

dobrá koupě za slušnou cenu

Interbell IB-100

Interbell IB-100

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. února 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Velice dobrá kvalita zvuku i mikrofónu
  • Soukromé volání
  • Automatické volání
  • Vlastní vyzvánění
  • Lze jak položit na stůl, tak i pověsit na zeď
  • Jednoduchá instalace
  • U novějších verzí Skype,MSN... je chybový

INTERBELL IB-100 USB je kvalitní USB telefon s vynikajícím designem v klasickém stolním provedení tak i k zavěšení. Můžete s ním využívat výhod programů pro internetovou telefonii (SKYPE a další ...) a přitom ho ovládat způsobem na jaký jste zvyklí.

USB telefon se po připojení do PC automaticky nainstaluje jako další zvukové zařízení (zvuková karta), není třeba žádný ovladač a ihned ho můžete začít používat pro telefonování.

Pokud nainstalujete a spustíte ovladač pro SKYPE a další programy, rozšíří se počet funkcí telefonu o:
* Vyzvednutí a ukončení hovoru
* Maximalizace a minimalizace SKYPE okna
* Vyzvánění telefonu
* Vytáčení čísel na klávesnici
* Pohyb v MENU SKYPE pomocí tlačítek klávesnice
V novější verzi Skype dělá chybu v ovládání a to že při zavěšení sluchátka vyskočí okno Skype volání.
Jsem s produktem vcelku spokojen, hlavně mne překvapila kvalita hovorů.
Osobně doporučuji.

WELL LP-302

WELL LP-302

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. února 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• VoIP telefon WELL LP-302 má velmi jednoduché a přehledné ovládání se zvětšenými tlačítky usnadňujícími obsluhu telefonu i dětem a starším lidem.
  • Na pět tlačítek s rychlou volbou se dá přidat i obrázek (fotografie, barevná plocha).
  • Hlasitost sluchátka se dá nastavit ve dvou stupních.
  • Nemá české menu
  • Nastavení není úplně jednoduché, pokud telefon nemá veřejnou IP adresu.
  • Pouze jeden typ zvonění
  • Podpora pouze jednoho VoIP účtu

Nastavení bylo poměrně složité -musel jsem nahrát nový firmware, a některé možnosti nešly nastavit z menu telefonu, ale jen přes webové rozhraní.
Po nastavení ale vše funguje jak má, používám VoIP komunikaci kvůli výhodným cenám
Telefon je vhodný pro starší lidi, pokud nemusí nic nastavovat, je vše v pořádku.
Až budu kupovat další VoIP telefon, dám si pozor, zda má podporu STUN.

Přidáno: 31. prosince 2009

(naposledy upraveno 31. prosince 2009)

• velmi kvalitní zvuk
  • relativně snadná konfigurace přes webové rozhraní
  • volání přímo na IP adresu nebo SIP adresu
  • přímá podpora ENUM
  • 3 SIP účty (připojení až ke 3 poskytovatelům připojení nebo 3 nezávislých telefonních linek)
  • pole 20 tlačítek (plně uživatelsky konfigurovatelných)
  • nemá POE
  • nemá podsvětlený displej (ale za normálního osvětlení je dobře čitelný; pouze nelze použít za tmy)
  • nemá české menu

Velmi kvalitní telefon s kvalitní reprodukcí zvuku jak ve sluchátku, tak na hlasitý příposlech.
Jedná se o telefon, který byl nabízen i pod značkami ArtDio IPF-3000 a Well WLP-202.
OvisLink jej prodává s verzí firmware 2.1.6a, která umožňuje volně programovat pouze 7 uživatelských tlačítek.
Od verze 2.2.6 je plně programovatelných všech 20 uživatelských tlačítek. Navíc je možné využít obvyklé SpeedDials (rychlé vytáčení) pro 20 telefonních čísel.
Verze 2.2.6 je ke stažení zde: http://rapidshare.com...
Poslední dostupná verze 2.2.17 je ke stažení zde: http://rapidshare.com... (vývoj byl ukončen v roce 2007 a novější verze již nebudou).
Za více než 3-letou dobu používání 2 telefonů jsem měl u obou jediný problém - po 2 letech a 1 měsíci (těsně po uplynutí záruky) mi u obou odešly napájecí zdroje (oba byly v jiných městech, takže se nejednalo o problém v síti 230V). Ale naštěstí není problém sehnat jiný.
Za cenu, za kterou se aktuálně nabízí jej mohu jedině doporučit. Velmi pokročilé funkce, velmi kvalitní zvuk, velmi dobře konfigurovatelný.

Přidáno: 31. prosince 2009

Produkt je téměř identický jako SPA941, takže se podívejte na recenze na https://voip-telefony.heureka.cz...
Co má SPA942 navíc oproti SPA941:
- napájení přes Ethernet kabel (POE)
- 2 konektory RJ45 pro připojení k počítačové síti a počítače

Linksys SPA941

Linksys SPA941

Přidáno: 31. prosince 2009

(naposledy upraveno 31. prosince 2009)

• téměř dokonalý produkt
  • podsvětlený displej
  • snadné ovládání (kromě adresáře)
  • téměř nepoužitelný adresář
  • chybí přímá volba enum
  • Linksys na tento telefon neposkytuje technickou podporu (je nutné se obracet na Cisco v anglickém jazyce)
  • problematická instalace českého menu
  • nemá tlačítka pro rychlou volbu

Téměř dokonalý IP telefon. Oplývá obrovským množstvím konfigurací, které většina uživatelů nikdy nepochopí a ani nebude potřebovat. Nicméně administrátoři větších společností možná využijí (např. podpora LDAP,...).
Při této dokonalosti je až zarážející stupidní a téměř nepoužitelné ovládání adresáře. V adresáři můžete mít až 100 telefonních čísel. Do adresáře se dostanete snadno stiskem jediného tlačítka. Ale pak musíte kontakt vyhledat nekonečným procházením pomocí kruhového ovladače. Nevadí to, pokud vyhledáváte kontakt ze začátku (nebo konce) adresáře. Ale než byste se dolistovávali na kontakt uprostřed adresáře, tak raději ze skříně vyhrabete starý diář a naťukáte telefonní číslo ručně. Na tak vyspělý produkt skutečně stupidní řešení.
Jinak po dobu cca 2 let, co jej používám, ani jednou nezklamal.
Ještě pro úplnost dodám, že já jsem zakoupil telefon s anglickým menu. A ačkoliv někteří poskytovatelé tvrdí, že od určité verze má i české menu, nepodařilo se mi češtinu natrvalo nainstalovat (není součástí ani poslední stažitelné verze 6.1.5a) a jediný postup počeštění byl pomocí instalace českého XML skriptu na nějaký veřejný web server a vhodným nastavením konfigurace telefonu. Telefon si pak pokaždé při startu (zapnutí) stahuje český XML soubor. Nic pro běžné uživatele.
Závěr: pokud chcete pouze telefonovat na běžná telefonní čísla (naprostá většina uživatelů), tak se jedná o ideální přístroj.
A k upřesnění předchozí recenze autora Vaclavd: přístroj SPA941 nepodporuje POE (napájení po Ethernet kabelu). POE podporuje pouze model SPA942 nebo SPA922.

Ověřený zákazník B2BSHOP.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 30. října 2009

Zakoupeno v B2BSHOP.CZ

• OK, použil jsem pro službu Ha-Loo a už nám to jede :-)
  • Byl celkem problém nastavit pro VipHone i Ha-Loo poměrně složitá i konfigurace a málo nápovědy, běžný uživatel si asi neporadí a potřebuje znalého specialistu

Nu co dodat určitě to není špatná volba

Zobrazuji 301 - 320 ze 328 recenzí 1...13 14 15 [ 16 ] 17