Nejnovější recenze ze sekce VoIP telefony

Přidáno: 20. února 2013

• moznost vice sip uctu
  • kvalitni zpracovani, na dnesni pomery
  • kvalitni zvuk
  • velky dosah bezdratoveho sluchatka
  • adresar a vyhledavani v nem je na urovni prvnich nmt mobilu, kdyz uz se vam podari naimportovat vlastni tel. seznam, vyhledavani funguje jen podle prvniho pismene, coz by nevadilo, ale pokud ma jmeno dve a vice slov, vyhledava to naprosto scestne, idealni je pouzivat pro jmena jen jednoslovne nazvy. Siemens, pokud se dobre pamatuju, vyrabel mobily, tak to museli mit vyresene, tak proc tohle?
  • chybi ceska diakritika v adresari, alespon muj firmware ji neumi
  • pouze 150cisel v adresari, tohle nechapu, fakt, v dobe desitek gigabajtu ram za pak korun, je tu misto pro 150 cisel :-)

Za ty penize skvely telefon.

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. února 2013

Zakoupeno v K24.cz

• příjemně čistý přednes

dobrá volba

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. února 2013

Zakoupeno v K24.cz

• jednoduchost (i pro seniory)
  • zatím nic nemám

poměr výkon-cena super

Přidáno: 28. ledna 2013

• 6 SIP uctu
  • lze pridat jakekoliv sluchatko napr 610
  • skvely zvuk
  • slusny dosah - pri vyple radiaci o neco horsi dosah
  • jednoduche nastaveni zakladny
  • lze libovolne urcit kam ma konretni cislo vyzvanet, pripadne vsechyn - da se rict skoro takova mensi ustredna.
  • pouze 2 soucasne sip hovory
  • jinak nic

skvely produkt,

Ověřený zákazník WiFi Shop Ověřený zákazník

Přidáno: 18. ledna 2013

Zakoupeno v WiFi Shop

• umí pevnou síť, VoIP i gigaset.net
  • dobrá hodnota za danou cenu
  • velký dosah
  • trochu nestabilní při updatu firmware. Je třeba si dát pozor na postup a nechat ho po updatu skutečně 15minut v klidu.

Na běžné volání pro domácnost je úplně dostačující. Člověku, který není schopen trochu řešit problémy doporučuji přesně dodržovat návod (...kdo by to četl, že? ;-)), jinak se může stát, že ho dostanete do stavu, že nic pořádně nefunguje. Mně pomohl až reset do továního nastavení pomocí tlačíka (softwarový reset nepomáhal).
Ale od vyřešení problémů je zcela perfektní!

Přidáno: 5. ledna 2013

• Nízká cena
  • Možnost přímého volání na IP adresu a je-li to ve vnitřní síti, tak i pomocí zkrácené volby (#poslednítřičíslaIPadresy#)
  • Hlasitý telefon
  • Přepojování hovorů
  • Zabudovaný 100Mbps switch pro připojení dalšího zařízení přes RJ45
  • Pouze jeden SIP účet
  • Poněkud nepřehledný displej, navíc bez podsvícení (což měl Grandstream před 8 roky a proč ho nemá dneska je vskutku záhadou...)
  • Webové rozhraní je česko-anglické, navíc naprosto zastaralé (vychází z Grandstreamu 100, který se prodával někdy před těmi již zmiňovanými 8 roky)
  • Tlačítka jsou taková "divná" - gumová
  • Telefon má na stole pouze jednu polohu (leží)
  • Dlouhá doba startu (po odpojení a připojení napájení)
  • Nenašel jsem nic o IPv6

Komu stačí 1 SIP účet a nevadí mu výše uvedené nedostatky, ať si telefon koupí. V opačném případě bych ale sáhnul po nepatrně dražším, ale mnohem lepším Grandstreamu GXP-1400 (https://voip-telefony.heureka.cz...)

Grandstream GXP-1400

Grandstream GXP-1400

Přidáno: 5. ledna 2013

• 2 SIP účty
  • Hlasitý telefon
  • Přepojování hovorů
  • Zabudovaný 100Mbps switch pro připojení dalšího zařízení přes RJ45
  • Inteligentní možnost postavení na stole (3 polohy) nebo zavěšení na zeď (1 poloha)
  • Nastavení přes webové rozhraní celé v češtině (což u dřívějších Grandstreamů nebylo) a vylepšený vzhled menu
  • Podpora IPv6
  • Jako bonus i aktuální info o počasí na displeji (je třeba ale nastavit kód příslušného města)

Za tu cenu (u Odoriku 1.150,-Kč s DPH) je to rozhodně dobrá koupě.

RTX DUALphone 3088

RTX DUALphone 3088

Přidáno: 30. prosince 2012

• Perfektne funguje a ma velice jednoduche ovladani.
  • Nekde na en foru jsem cetl ze vyrobce ukoncil podporu tohoto zarizeni a proto se nedoporucuje stahovat posledni aktualizace.Skype nejak pozmenil system a po aktualizaci sw v telefonu se telefon prestane prihlasovat do site Skype. Posledni funkcni verze softu je pokud si dobre pamatuji je c.245.

Opravdu kdo pouziva a vyuziva volneho volani na Skype je toto super zarizeni. Ja osobne pouzivam hodne v mobilu, ale byl problem se zenou, protoze si porad nechtela zapinat Skypeho v telefonu, protoze wifi moc zere baterku. RTX 3088 to vyresila.Zena je na materske doma a tento pristroj je neopravdu neustale online pripraven prijmout hovor. Ted uz jich mame v rodine vic a vsichni si je pochvalujem. Rikame si proc jsme toto uz neresili drive. Razem mame o hodne a hodne mensi utratu u mob. operatora.

Ověřený zákazník ePROTON.cz Ověřený zákazník

WELL ST100

Ověřený zákazník OnlySoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. prosince 2012

Zakoupeno v OnlySoft.cz

5ekl bych že skvělí telefon.

Ověřený zákazník Michael Plaza Ověřený zákazník

Přidáno: 27. listopadu 2012

Zakoupeno v Michael Plaza

• Asi 300 stran návodu.

Mám ho krátkou dobu, ale zatím vše OK.

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. listopadu 2012

Zakoupeno v ALFA.cz

Perfektní bezdrátový telefon certifikovaný pro Skype fungující nezávisle na PC. Možnost používat souběžně pro Skype a klasickou pevnou linku. Ideální pro domácí kancelář. Doporučuji.

Huawei MC850

Huawei MC850

Ověřený zákazník Netrade Ověřený zákazník

Přidáno: 10. listopadu 2012

Zakoupeno v Netrade

• Bezdratove sluchatko, s kamerou, web browserem, pripojeni pomoci wifi k siti.
  • Manual bez nutnych informaci. Urceno spis pro podnikovou sferu.

Ani po vyrazne pomoci od prodejce a snaze komunikovat s vyrobcem se mi nepodarilo toto zarizeni nakonfigurovat. Moje predstava byla, ze pouze nastavim jmeno a heslo k SIP uctu a budu moci telefonovat. Bohuzel, najit misto, kde to zadat se mi nepodarilo, v navodech nic neni. Ani pri preflashovani firmwarem od ceskeho dodavatele se mi nepodarila nastavit cestina.

Myslim, ze zarizeni je urceno spis pro site, kde je centralni PBX nebo nejaky server, ktery posle do zarizeni konfiguraci. Pripadne se da asi konfigururovat pomoci xml souboru nahraneho na USBcko, nicmene jsem to po par dnech vzdal.

Bylo mi docela lito, ze zarizeni, ktere melo vse co jsem chtel, bylo nepouzitelne pre mne.

Grandstream GXV-3175

Grandstream GXV-3175

Přidáno: 18. října 2012

• hardware
  • software
  • navod
  • podpora

nejhorsi ip telefon, co jsem mel v ruce.
takovy nablyskany prd.
dotykovy display reaguje jak kdyz nereaguje.
pri kazde zmene sip uctu je treba rebootovat zarizeni.
najit, kde se zarizeni da rebootovat je fakt porod.
dokumentace mizerna.
volat na sip se s tim poradne neda.
je uz jenom veda si pridat uzivatele do kontaktu a vyplnit mu tam emailovou adresu.
moznost upgradovat firmware v realu nulova
proste takova past na zakazniky, kteri vidi velky display a kameru.
horsi sip telefon uz snad ani udelat nelze

Grandstream DP715

Grandstream DP715

Přidáno: 18. října 2012

kvalitni telefon za malo penez

Honza J. Honza J.

Přidáno: 16. října 2012

(naposledy upraveno 24. října 2012)

• Bezdrátový
  • 6 SIP účtů
  • Možnost připojit i klasickou analogovou linku
  • Čeština
  • Super zvuk
  • Jednoduché ovládání i nastavení přes prohlížeč
  • SUPER BONUS navíc - velice dobrý pocit,že nepodporuji naše tři mobilní molochy

Za cenu okolo 15 stovek je to nejlepší možná volba.Nechápu lidi co si koupí telefon od pochybného prodejce a pak si stěžují,že telefon nemá Češtinu.Můj Češtinu má.
Vřele tento telefon doporučuji všem těm,kteří chtějí levně volat přes VOIP.Mě se náklady na jeho pořízení vrátili za dva měsíce.

Cisco SPA502G-RF

• Snadná konfigurace
  • Switch
  • PoE
  • Cisco

Oblíbený kancelářský VoIP telefon od jedničky na trhu síťových prvků. Telefon umožňuje napájení po síti (podporuje-li to switch na druhé straně). Díky integrovanému switchi stačí pro telefon i počítač jedna UTP zásuvka.

Přidáno: 25. září 2012

• Naprostá spokojenost, spolehlivý, víc od telefonu nečekám
  • Při poloze na stole je málo vidět display

Dobrá cena, zkušenosti dobré, doporučil bych, jednoduché nastavení

Ověřený zákazník Dělovka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. září 2012

Zakoupeno v Dělovka.cz

• Velký přehledný displej
  • Informace o počasí a další info
  • Dobrý dosah
  • Kvalitní zvuk
  • Výdrž baterie
  • Možnost použití pevná linka a VOIP
  • 150 kontaktů v seznamu
  • Výhodné VOIP volání
  • Informace o délce hovoru je dostupná pouze při hovoru
  • po skončení hovoru již nelze zjistit délku hovoru

Velmi dobrý telefon, ze současné nabídky VOIP telefonů je asi nejlepší. Měl jsem starší Gigaset, byl také spolehlivý ale C610 je jiný level. Proto jsem šel do stejné značky. Cenově není nejlevnější, ale s ohledem na kvalitu je cena odpovídající.

Ověřený zákazník Mshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2012