Nejnovější recenze ze sekce VoIP telefony

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. září 2012

Zakoupeno v ALFA.cz

• nejlevnější bezdrátový VoIP telefon
  • spolehlivý
  • nepříliš praktické ovládání (systém menu, adresář...)
  • adresář nelze jednoduše importovat

Přes pár drobných výhrad ideální řešení pro VoIP telefonování v domácnosti.

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. září 2012

Zakoupeno v ALFA.cz

• Primárně mě zajímala cena, ale ukázalo se, že i za málo peněz je zde k dispozici hodně muziky,
  • Velmi intuitivní ovládání.
  • Výborně čitelný displej.
  • Lokalizace do češtiny.
  • Inteligentně udělaný software - ze sluchátka se dá dokonce i aktualizovat firmware základny.
  • Výborný zvuk.

Rozhodně doporučuji každému, kdo potřebuje telefon téhle kategorie.

Přidáno: 30. srpna 2012

• levného VOIP volání
  • 6 SIP účtu
  • pokud máte více sluchatek - funguje jako ústředna s podbarvením hudby při čekání na přepojení
  • rezim EKO a EKO+
  • Nemám co vytknout

Papa predrazenym operatorum v CR.

WELL 3195

WELL 3195

Ověřený zákazník CZpočítač.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. srpna 2012

Zakoupeno v CZpočítač.cz

• Čistý zvuk, dobré uživatelské funkce, jakmile začne fungovat je skvělý.
  • Nefunguje jako router a naopak ke zprovoznění jsem router musel dokoupit( 800,-). Zprovoznění není zdaleka intuitivní a technik strávil připojením k síti dvě hodiny( 500,-). Jiný jsem si připojil a zaregistroval sám za půl hodiny.
  • Příčina je pravděpodobně v mém omylu a představě že POE verze telefonu nepotřebuje napájení a bere si ho ze sítě.(funguje pouze pokud je použit ve vnitřní už napájené síti ethernet).
  • S tím pravděpodobně souvisí i způsob připojení, vše je připravené na POE a při klasickém napojení na internet viz problémy výše uvedené. Navíc balení neobsahuje adaptér který mi tedy dodatečně poslali zdarma za což děkuji, ale vrácením produktu a odebráním verze bez POE jsem mohl ušetřit daleko víc.

Chtěl jsem ušetřit na napájení, zjednodušit manipulaci a nakonec napájím jak telefon, tak router, plus další výdaje na zprovoznění. Škoda že někde nebylo lépe vysvětleno co znamená POE a jaké jsou odlišnosti v připojení přístroje i pro laiky.
Doporučuji, ale pro vnitřní sítě ethernet s napájením, ne pro běžné uživatele.

atelservis atelservis

Přidáno: 25. července 2012

(naposledy upraveno 29. května 2013)

• Možnost připojit až 6 sluchátek na základnu
  • 6 SIP účtů
  • jednoduchá obsluha
  • vstup na analogovou i VoIP linku
  • nízká cena oproti konkurenci
  • Možnost zakoupit ve verzi DUO (dvě sluchátka) i TRIO( tři sluchátka)
  • Režim ECO - snížení vyzařování
  • Menší písmo na LCD, lidé s horším zrakem mohou mít problémy.

Velice dobrý telefon, většina přístrojů ve vyšší cenové kategorii se s tímto nemůže srovnávat. Přístroj se vyrábí v Německu - Bocholt a s tím by i měla souviset nízká poruchovost. Jinak v Německu patří mezi nejprodávanější VoIP telefony vůbec.
A jak je to v tomto případě se značkou Siemens - našel jsem Datasheet produktu, kde je psáno v posledním odstavci: Copyright Gigaset Communications GmbH 2009 Kopírování obsahu tohoto dokumentu či jeho části a/nebo jeho předávání třetí straně bez souhlasu vlastníka je přísně zakázáno. Viníci jsou povinni zaplatit škodu. Všechna práva vyhrazena v případě přidělení patentu nebo registrace užitkového modelu či registrace designu. Vyrobeno společností Gigaset Communications GmbH v rámci licence obchodní značky Siemens AG.

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. července 2012

Zakoupeno v K24.cz

• bez telefonní šňůry
  • barevné podsvícení displaye
  • vzhled
  • menu není v češtině (velké minus)

Telefon mám krátce,a proto zatím nemohu psát o tom jak jsem s výrobkem spokojen
Příště si budu dávat pozor na "menu v češtině"

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. června 2012

Zakoupeno v K24.cz

• Pohodlné ovládání tlačítek, velká písmena a číslice. Celkem spokojen.
  • Zatím jsem nic nezaznamenal.

Celkově jsem s produktem spokojen a mohu doporučit.

Přidáno: 13. června 2012

• Vynikající telefon s perfektní výbavou, skvělá cena.

Skvělá volba, doporučuji.

Přidáno: 7. června 2012

(naposledy upraveno 11. září 2012)

• Perfekrní dosah
  • Informace o počasí e-mailech facebooku a spousta dalšího
  • Výdž baterie
  • přehlednost
  • ovladatelnost
  • Je dokonalej a já jsem na techniku vážně náročnej
  • Na nic jsem nepřišel

Volám na mobily všech českých operátorů za 0,83 Kč.bez DPH
Na pevné linky za 0,45 Kč.bez DPH ve špičce a Za 0,25 Kč bez DPH mimo špičku.Platím za vteřiny a né za minuty.
Platím měsíčně jen jeden poplatek za pronájem čísla a ten činí jen jednu korunu na měsíc :-D
na Slovensko a do jiných zemí za méně než stojí minuta v české mobilní síti k jinému operátorů,do některých zemí volám za méňe než u nás v česku z mobilu na mobil.
Když mi někdo volá tak se mi ke kreditu přičíta deset haléřů zpět za každou minutu co semnou dotyčnej provolá.
Ten kdo má telefon z jakékoli řady siemens gigaset tomu volám já i on mě zdarma bez ohledu na to v jaké zemi se nacházím já či on.
Končím jednou pro vždy s českými operátory a jdu konečně neomezeně volat za pár halířů,někdy i zadarmo a nemusím si dávat stranou z výplaty tisíce,ale jen halíře.
Takže vyděračtí,zlodějští,vypičení čeští operátoři BEY BEY.. :-D

Logitech Cordless Internet Handset

Ověřený zákazník SoftBanka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. května 2012

Zakoupeno v SoftBanka.cz

• nevim objednal jsem jsi ho ovsem vznesl jsem dotat zda bude nebo je podporovan na winsdow7 tento dotaz mmne nebyl sdelelen z tohoto duvodu jse objednavku pozastavil .
  • to uz jsem napsal vyse.

nemuzu doporucit nedostal jsem vyrozumneni zda je funkci na wisdow7 !

Přidáno: 5. května 2012

• 4 SIP účty
  • kvalita, spolehlivost
  • nepodsviceny display
  • absence cestiny, technicky slozitejsi pridani cestiny
  • absence LDAP

Ověřený zákazník iPOPULAR.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 3. května 2012

Zakoupeno v iPOPULAR.CZ

• Podporuje 2 SIP účty.
  • Vyzvánění je hlasité, nové melodie se dají konvertovat v počítači a nahrát do telefonu.
  • Telefon je docela levný.
  • Telefonní seznam lze nahrát z počítače.
  • Zvládá zobrazení háčků a čárek.
  • Nemá podsvětlený displej.
  • Tovární čeština je divná. Telefon dovoluje nahrání vlastního českého překladu.
  • Telefonní seznam se řadí nejprve podle jména, pak podle příjmení. Seznam se dá pouze procházet, nedá se v něm vyhledávat.
  • Vytočení čísla z telefonního seznamu, ze seznamu přijatých, zmeškaných nebo odchozích hovorů vyžaduje příliš mnoho stisků různých tlačítek.

Nedostatky jsou (až na podsvětlení) softwarové, týkají se firmwaru verze 1.0.1.110.
Nové verze firmware vydává výrobce často.
Pokud bych si měl vybrat mezi telefonem Interbell IB-135 a Grandstream GXP-1400, volil bych starší Interbell, jelikož má ovládání více intuitivní, přestože má poslední použitelný firmware ib-135_2008-04-16.rom několik nepříjemných chyb.

Ověřený zákazník WiFi Shop Ověřený zákazník

Přidáno: 30. dubna 2012

Zakoupeno v WiFi Shop

rychlá instalace, přehledné menu, možnost více IP účtů, možnost více sluchátek na jednu základnu, přijatelná cena

Odorik.cz Odorik.cz

Přidáno: 23. dubna 2012

(naposledy upraveno 24. dubna 2012)

• Spolehlivost, kvalita provedení.
  • 4 SIP účty.
  • Velký displej, jednoduché intuitivní ovládání.
  • Displej není podsvícený.
  • Nedořešené vyhledávání v telefonním seznamu.

Linksys SPA941 je jeden z nejznámějších IP telefonů, téměř synonymum pro IP telefon. Krásný příklad kvalitního industriálního designu. Proč je mezi uživateli tak oblíbený?

Má promyšlený design, je vyroben z kvalitních matných a příjemně hrubých plastů. To je důležitá věc. Dnešní moderní lesklé plasty jsou ihned plné otisků prstů a pokud na ně zasvítí slunce, odráží jeho paprsky nepříjemně do očí.
Tlačítka mají jistý stisk, jsou dobře ergonomicky rozmístěna. Telefon je díky podstavci na stole hodně vzpřímený, což usnadňuje čtení údajů na displeji. Kolem displeje je 8 multifunkčních tlačítek, jejichž funkce se mění podle potřeby. Přístroj je velmi spolehlivý, zatím jsem neviděl ani jeden pokažený kus. Co se týká hardware, základ je stejný jako u velmi známého Linksyse PAP2T. Ten je na tom se spolehlivostí stejně dobře, pokud se jedná o originál. Padělky, které laik nepozná, mají životnost maximálně 2 roky nebo spíše méně a v průběhu životnosti různě záhadně zlobí.

Zpět k SPA941. Signalizace příchozího hovoru je zvuková i vizuální - nad displejem bliká velké červené světlo společně s tlačítkem linky, na kterou jde příchozí hovor. Při odchozím hovoru si můžeme vybrat linku přes kterou chceme volat stiskem tlačítka po pravé straně displeje. To je výhodné když používáme více VoIP operátorů.

Telefon nemá podsvícený displej. Handsfree je dobře použitelné. Telefonní seznam nikoliv. Velmi špatně se v něm hledá, hlavně s větším počtem kontaktů.

Telefon už se nevyrábí, ale setkat se s ním lze poměrně často. Pokud jej někde uvidíte za rozumnou cenu, zakoupením rozhodně neuděláte chybu.

Ověřený zákazník WiFi Shop Ověřený zákazník

Přidáno: 26. března 2012

Zakoupeno v WiFi Shop

• Jednoduché nastavení, uživatelsky příjemné webové rozhraní, více SIP účtů. Výborný poměr cena/užitné vlastnosti. Dobrý nápad - bezdrátový přenosný přístroj s malou nabíjecí dokinou a k tomu pevná základna.
  • nemám nic proti

Za ty peníze je to skvělé řešení IP telefonie (plus možnost analogové linky)

Grandstream GXP-280

Grandstream GXP-280

Odorik.cz Odorik.cz

Přidáno: 29. února 2012

(naposledy upraveno 29. února 2012)

• nízká cena
  • menu v češtině
  • obsahuje switch - lze přes něj zapojit počítač, není nutné vést 2 kabely z routeru
  • jednoduché nastavení, dokáže si stáhnou kontakty od poskytovatele VoIP (nemusí fungovat u všech)
  • displej není podsvícený
  • displej je poměrně malý
  • telefon leží hodně vodorovně na stole, u více vzpřímených telefonů bývá lépe vidět na displej
  • pouze jednolinkový, např. SPA941 se kterým mohu srovnávat má až 4 linky
  • telefon je sice bezporuchový, ale vypadá trochu levně, design není tak dobrý jako u SPA941

Levný, možná nejlevnější IP telefon na trhu. Za tu cenu je to kvalitní přístroj, avšak moc parády neudělá (to je však subjektivní hodnocení). S telefonem jsem spokojený. Pokud nepotřebujete při volání chodit, je tento telefon dobrá volba.

WELL ST100

WELL ST100

Přidáno: 27. února 2012

• pěkný design
  • české menu
  • výdrž baterie
  • nemožnost vypnout upozornění baterie
  • nemožnost přepínat jednoduše SIP účty
  • nekvalitní nabíjecí konektory - dochází k neustálému přerušovaní nabíjení a tím k upozorňování baterie (nelze vypnout!!!)

Kupoval jsem tento VoIP pro jeho vlastnosti - 4 SIP účty (mám aktivní 2, hurá-nemusím mít 2 přístroje na stole), ale ty nelze jednoduše přepínat, musíte hluboko do nastavení, celkem 13x zmačknout klávesu - takže prakticky nepoužitelné, navíc jsem nebyl schopen zprovoznit službu VoipDiscount.com . Služba SbohemPevnaLinko funguje bez problémů.

Výdrž baterie - prodejce uvádí až 9 dnů (bomba?!) - naprosté KLAMÁNÍ ZÁKAZNÍKA - skutečnost je tak cca 15 hodin bez jediného hovoru.

Nejhorší na tom ale je to neustálé upozorňování baterie, které připomíná zvonek u domovních dveří. Nelze změnit, vypnout, prostě nic, i když je v menu položka "upozornění baterie-vypnout-ano". Nabíjecí konektory jsou tak nekvalitně udělány (jde jen o ohnuté plíšky) že i bez jakéhokoliv otřesu se telefon několikrát za den ozve, třeba i 10x rychle po sobě.

Po třech dnech v nabíječce a neustálém pípání jste ho ochotni tak leda prohodit oknem. Takže ho provozujeme jen na nezbytné nabití ( v noci - ať si huláká) a přes den mimo nabíječku. Ale stačí 2 krátké hovory a je vybitý.

Landys Landys

Přidáno: 18. února 2012

(naposledy upraveno 18. února 2012)

• 3 SIP účty
  • kvalitní reprodukce hlasu
  • velké množství podporovaných kodeků
  • spousta možností doladění SIP protokolů
  • menu telefonu i www rozhraní v češtině
  • pravidla vytáčení a blokací
  • má druhý konektor LAN-umí routovat dál
  • sympatický a podsvícený displej
  • hlasité telefonování jde až po položení sluchátka
  • nevhodné vyzváněcí melodie nelze nahradit vlastními
  • restart telefonu po každé změně parametrů
  • napájení PoE nefunguje bez injektoru

Pěkný, velký a uživatelsky příjemný telefon. Ve spodní části nefunkční pouzdro na tužkové monočlánky, kdo ví, asi výrobce usoudil, že již není potřeba. Dříve jsem měl Well WLP-202, tam jsem se v menu trochu víc ztrácel, ale když jsem používal jen funkce co jsem potřeboval, byl lepší. U Interbell se napříkla složitěji hledají zmeškané hovory. Na co si do dnešní doby nedokážu zvyknout jsou hlasité hovory! Hlasitý hovor se musí napřed přepnout tlačítkem a PAK POLOŽIT SLUCHÁTKO, takže někdy dopředu nevím, zda se tím zároveň neukončí hovor. Chci-li střídat v hovoru části do sluchátka a části hlasitě, nedá se to už uhlídat. Možná se mi časem podaří najít nějaký opravený firmware a tohoto neduhu se zbavím.

WELL SIP-T22P IP

WELL SIP-T22P IP

Přidáno: 10. února 2012

• Srozumitelný způsob konfigurace přes webmanagament (navíc v CZ lokalizaci).
  • Spolehlivá funkčnost, možnost přeprogramování funkčních tlačítek pod displejem.

Pro běžné používání v kanceláři plně postačující moderní přístroj, spolehlivá funkčnost, profesionální design.

Zobrazuji 261 - 280 ze 325 recenzí 1...12 13 [ 14 ] 15 16...17